ПООЕХАЛИ С НАМИ
Подорож в інші світи
ID164
1
ключ-код
Послугу надає: Київський Код
Адреса: зустріч біля інформаційної дошки на зупинці Кирилівська церква
Кількість учасників: 1
Тривалість: 3 години
Обмеження: до екскурсії не допускаються відвідувачі в стані алкогольного сп'яніння. Для відвідування екскурсії обов'язково зручно вдягніться (вибирайте одяг і взуття, які не шкода забруднити, на деяких ділянках екскурсії це можливо), взуйтеся в спортивне зручне взуття. Даною послугою можна скористатися 1 раз на 30 днів
Додаткові умови: перед отриманням послуги перегляньте найближчі екскурсії на сайті. Екскурсія проводиться російською мовою. Послуга потребує попереднього запису не пізніше, ніж за 1 день до дати її отримання, за телефоном, який буде зазначено на вашому квитку.
Опис послуги:
• Вам цікаво дізнатися, яку київську церкву збудував Змій Горинич?
• Ви хочете побувати одночасно в національному заповіднику, монастирі і дурдомі?
• Ви бажаєте розгадати, хто ж він такий, - той, який взимку і влітку різним кольором?
• Вам цікаво стикнутися зі світом радянської каральної медицини?
• Ви хотіли б на мить відчути себе героєм комп'ютерної гри "Сталкер"?
Ми запрошуємо вас на екскурсію-прогулянку по території психіатричної лікарні імені Павлова і її околицях. Психіатрична лікарня ім. Павлова - місце по-справжньому божевільне і містичне. Розташована в безпосередній близькості від вируючої міського життя, вона ніби затягує в якесь задзеркалля. Ще б пак: буквально поруч старий, напівзруйнований склеп, замшілі могильні плити, старий цвинтар, Бабин Яр. У цих місцях перетинаються тисячі божевілля і тисячі загублених доль. Місце з тисячолітньою історією, виду тисячі смертей.
Під час екскурсії вам належить проникнути всередину недобудованого корпусу, який представляє з себе систему заплутаних внутрішніх дворів, дахів і сходів (що теж підкреслює ненормальність місця). Зрештою ми побуваємо в наповнених духом містики і божевілля темних кімнатах дурдомовского підвалу-підземелля - місця, в якому містично запанував страх і яке не дивлячись ні на що на подив обжито представниками молодіжних субкультур.
"Подорож в інші світи" буде наповнений цікавими віршами - надбанням світу поетів.
Made on
Tilda