ПООЕХАЛИ С НАМИ
Знижка 50% на доставку води "Краплинка"
ID151
1
ключ-код
Послугу надає: Вода питна "Краплинка"
Адреса: м. Київ
Кількість учасників: 1
Обмеження: квиток поширюється на доставку 2-х бутлів води (18,9 л об'ємом) зі знижкою 50% (за 75 грн.) в одній доставці. Даною послугою один клієнт та на одну адресу може скористатися 1 раз.
Додаткові умови: послуга потребує попереднього замовлення за телефоном, який будет зазначено у вашому квитку. Якщо у вас є порожні бутлі у гарному стані, але іншої ТМ, заберемо на заміну. Якщо бутлів не має, клієнт сплачує заставу за кожен бутель згідно нашого прайсу. Додаткове обладнання (кулер, помпа та ін.) - в даний квиток не входить і за потреби сплачується клієнтом згідно нашого прайсу.
Опис послуги:
Бажаєте спробувати наш сервіс та нашу воду? Чекаємо з нетерпінням. Дана послуга розповсюджується на доставку 2-х бутлів води (18,9 л об'ємом) зі знижкою 50% (за 75 грн.) в одній доставці. Якщо у вас є порожні бутлі у гарному стані, але іншої ТМ, заберемо на заміну. Якщо бутлів не має, клієнт сплачує заставу за кожен бутель згідно нашого прайсу. Додаткове обладнання (кулер, помпа та ін.) - в даний квиток не входить і за потреби сплачується клієнтом згідно нашого прайсу.
Made on
Tilda